KAR_PROJEKT Design

ARANŻCJA WNĘTRZ | NADZÓR | REALIZACJA POD KLUCZ | HOME STAGING

Siedziba naszej firmy mieści się w Gdańsku, ale to nie ogranicza naszej działalności, gdyż projektujemy obiekty na terenie całego kraju. Nasza specjalność to połączenie elegancji i nowoczesności. Pracownia tworzy obiekty o różnych funkcjach. Naszą specyfiką stały się projekty z zakresu aranżacji wnętrz obiektów mieszkalnych – apartamentów i domów, wnętrz komercyjnych – biur, restauracji, sklepów i innych wnętrz usługowych.

Do każdego projektu wnętrza tworzymy wizualizacje 3D różnych ujęć, tak aby inwestor mógł w pełni uzmysłowić sobie wizję architekta. W ten sposób jesteśmy w stanie zadbać o każdy detal projektu, np. o oświetlenie, które nadaje niepowtarzalny charakter i klimat każdej inwestycji.

Towarzyszymy Inwestorowi od samego początku projektu, aż do końca procesu budowlanego. Zajmujemy się zarówno stroną formalną projektu jak i prowadzimy nadzór autorski nad inwestycją. Dbamy o detal i jakość używanych materiałów, co pozwala uzyskać zamierzony efekt ze świadomością racjonalizacji kosztów.

Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych najbardziej zapracowanych, oferujemy ofertę „Mieszkania pod klucz”. Klient nie musi martwić się kwestiami zakupów, transportu czy zmaganiami z ekipą remontową.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oraz współpracy z najwyższej klasy fachowcami pragniemy oddać w Wasze ręce profesjonalnie zaprojektowane, wykończone i posprzątane mieszkanie, do którego od razu możecie się wprowadzić.

kar_projekt@poczta.onet.pl

Zapraszamy do współpracy

Cedrowa 41G/150,
80-126 Gdańsk
NIP: 7632071794
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

Napisz do Nas